Wiosna w Ostrowcu – jakie wydarzenia kulturalne nas czekają w najbliższym czasie?

Wiosna to wspaniały czas, kiedy na zewnątrz robi się w końcu ciepło, wszystko kwitnie i coraz chętniej wychodzi się z domu. Właśnie dlatego w wielu miastach to właśnie teraz rozpoczynają się cykle spotkań, wydarzenia kulturalne i koncerty. Sprawdźmy czego możemy spodziewać się w Ostrowcu w ciągu kilku najbliższych tygodni!

Natalia Przybysz

Kto nie słyszał o tej artystce, koniecznie powinien nadrobić zaległości. Natalia Przybysz pojawi się w Ostrowieckim Browarze Kultury już 9 maja o 19:00 i możecie być pewni, że będzie to niesamowite spotkanie. Koncert będzie promował nową płytę artystki – “Zaczynam się od miłości”, która bardzo mocno nawiązuje do twórczości Kory. Jeśli jesteście fanami nietuzinkowych głosów, takich jak u Natalii Przybysz, lub tekstów pisanych przez Korę, to nie możecie przegapić tego koncertu. Bilety możecie kupić przez internet lub w recepcji Ostrowieckiego Browaru Kultury.

Cztery Pory Miłowania

Już 3 czerwca odbędzie się koncert, na który zapraszamy wszystkich fanów poezji śpiewanej. Koniecznie zainteresujcie się tym, jeśli przemawiają do Was wiersze m.in Piotra Konczaka, Edwarda Stachury lub Toma Borkowskiego. To właśnie na nich zespół Cztery Pory Miłowania opiera swoją twórczość. Artyści występują razem na scenie od 2014 roku i na koncie mają wydane 3 płyty. Zespół Cztery Pory Miłowania pojawi się w Zmianie Klimatu przy ul. Siennieńskiej 54 o godzinie 20:00. Bilety możecie zakupić już dziś przez internet.

“Gąski, gąski do domu”

Jest to autorski program Wiolki Walaszczyk, która specjalnie dla wszystkich mieszkańców Ostrowca zaprezentuje go 8 czerwca w Restauracji Primo. Jeśli kochacie kabarety to koniecznie powinniście zainteresować się tym spotkaniem. Wiolka znana jest z tego, że porusza nawet te najcięższe i najtrudniejsze tematy, ale w sposób całkowicie inny i nietuzinkowy. Sprawdźcie sami i już 8 czerwca o 20:00 przyjdźcie do restauracji PRIMO na osiedle Ogrody 28.