W Pałacu Wielopolskich w Częstocicach zainaugurowano spotkanie poświęcone przyszłości turystyki w Powiecie Ostrowieckim. Pod przewodnictwem wicestarosty…
Czytaj dalej
W Pałacu Wielopolskich w Częstocicach zainaugurowano spotkanie poświęcone przyszłości turystyki w Powiecie Ostrowieckim. Pod przewodnictwem wicestarosty…
Czytaj dalej