Ostrowiec eksploduje kolorami!

Już w sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się eksplozja kolorów. Zabawa kolorowymi proszkami połączona z muzyką rozpocznie się o godzinie 16 w Parku Miejskim. To powrót tego wydarzenia do miasta po pięciu latach. Wstęp bezpłatny!

Eksplozja kolorów

Na czym właściwie polega ta zabawa? Wszystko jest bardzo proste. Uczestnicy imprezy wspólnie odliczają od dziesięciu do zera i w tym samym momencie wyrzucają w górę kolorowe proszki, które w powietrzu tworzą wielką barwną chmurę. Aby wziąć udział w zabawie, należy kupić Kolory Holi, czyli barwny puder, który jest bezpieczny dla zdrowia. Kolory Holi stosuje się na każdym tego typu wydarzeniu.

Zabawa w Ostrowcu

Zabawa kolorami w Ostrowcu odbędzie się 2 lipca na terenie amfiteatru w Parku Miejskim. Od godziny 16 do 20, co godzinę uczestnicy wydarzenia będą wyrzucać w powietrze kolorowe proszki. W trakcie eventu będą również liczne atrakcje i konkursy, w których przewidziane będą nagrody. Po ostatnim wybuchu kolorów, uczestnicy zabawy mogą udać się na After Party do klubu muzycznego Ptaszek w Klatce.