Sale zabaw dla dzieci w Ostrowcu Świętokrzyskim!

Każde dziecko, czy młodsze czy starsze, lubi przeróżne parki rozrywki i sale zabaw! W Ostrowcu Świętokrzyskim, również można znaleźć takie miejsca, które sprawią radość i uśmiech na twarzy Waszego dziecka. Poniżej przedstawiamy dwa przykłady, sal zabaw dla dzieci!

FIKU MIKU – to sala zabaw oferująca moc atrakcji dla dzieci. Między innymi, w bawialni można skorzystać z przeróżnych zjeżdżalni – nawet pontonowej, z basenu z piłeczkami – który to maluszki lubią najbardziej, z wieży Spider czy trampoliny.  Jeśli Twoje dziecko jest bardzo małe, również możesz przyjść do bawialni FIKU MIKU  by sprawić mu radość! Dla dzieci do 3 lat, jest osobny kącik zabaw! Podczas gdy dzieci świetnie się bawią, na rodziców czekają wygodne kanapy oraz  aromatyczna kawa.  Z całą pewnością miejsce to pobudzi wyobraźnię oraz kreatywność Twojego dziecka. Miejsce to znajdziesz pod adresem: Osiedle Słoneczne 15.

FIKOLAND – to sala wypełniona wieloma atrakcjami dla dzieci. Zabawy wśród kolorowych kulek, oraz skoki na dmuchanym zamku – to coś co dzieci lubią najbardziej! Dodatkowo, możesz zrobić niespodziankę i sprawić niepowtarzalną radość swojemu dziecku, organizując w FIKOLANDZIE urodzinki! Miły personel i bajkowe miejsce! Fikoland znajduje się pod adresem: Osiedle Ogrody 28.