Aktywne spędzanie czasu w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kiedy wakacje się skończyły a lato nadal trwa, wciąż chcemy aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Poniżej proponujemy kilka takich miejsc, które umożliwią Wam miłe i rodzinne spędzenie czasu.

Gdzie aktywnie spędzać czas w Ostrowcu ?

Skatepark – miejsce przeznaczone szczególnie dla młodzieży by trenowali jazdę np. na deskorolce. Plac mieści się przy ulicy Mickiewicza i posiada wymiary 44 x 24 metry. Skatepark posiada wiele elementów, które urozmaicają zabawę i treningi. Miejsce to jest dość popularne i uczęszczane szczególnie latem.

Park Linowy – to idealne miejsce aby sprawdzić swoje umiejętności fizyczne na wysokościach. Tory przeszkód usytuowane nad ziemią to dwie trasy, z czego jedna jest dla dorosłych, a druga przeznaczona dla dzieci, oczywiście od odpowiedniego roku życia! Świetna zabawa i frajda, a przy tym bardzo aktywne spędzenie czasu z najbliższymi!

Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – to przepiękne miejsce zostało założone w 1926 roku. Położone jest nad rzeką – Kamienna. W parku oprócz pięknej roślinności jest także, rozrywka dla dzieci w postaci placu zabaw czy skateparku. Idealne miejsce na rodzinne spacery. Co więcej w parku jest też muszla koncertowa, w której odbywają się różne, liczne wydarzenia kulturalne. Świetne miejsce na aktywny wypoczynek!