Atrakcje na Ostrowieckim Dniu Sportu

Jak to bywa od lat, w tym roku także odbędzie się Ostrowiecki Dzień Sportu. To już 15 sierpnia rozpocznie się szereg atrakcji. Impreza odbędzie się na terenie OW Gutwin w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jednym z partnerów imprezy jest Grupa Działania Krzemienny krąg, która jest też organizatorem.

Jakie są plany na ten iście sportowy dzień?

Z całą pewnością mieszkańcy mogą liczyć na aktywny dzień, a raczej popołudnie, bowiem wszystko zaczyna się od godz. 15.  Umilać czas będą młodzi artyści z studia wokalnego – „Metro”.  Uczestnicy będą mogli także poćwiczyć zumbę! Uczestnicy po ciężkich rywalizacjach sportowych, będą mogli liczyć na poczęstunek. Kto wie? Może nie jeden z nich, przekąsi coś dobrego, z medalem na szyi? Jeśli tak, to z góry gratulujemy! Należy dodać, żę dzień sportu będzie trwał do godziny 20.

A co ciekawego będzie się działo w innych porach dnia?

Już od samego rana, bo od godziny 10 rozpocznie się turniej szachowy, który będzie miał miejsce w Siedzibie Stowarzyszenia Szachowego – Hetman. Co więcej! Jak dzień sportu, to i rowerowy quest, który potrwa dwie godzinki i będzie dotyczył historii Ostrowieckiego sportu i związanych ze sportem postaci z miasta. Realizacją  zajmuje się Fundacja Questingu, która zaprasza pod Kino Etiuda, gdzie odbędzie się Start!

Jak widać wiele wspaniałych rzeczy będzie się działo tego dnia. Dlatego jeśli nie macie jeszcze planów, to weź udział w sportowych zmaganiach w tym szczególnym dniu. Na pewno takie wyjście i aktywne spędzenie dnia, będzie dla Was wielką radością i wspomnieniami na długie lata. A Ty? Będziesz na Ostrowieckim Dniu Sportu?