Roksana Oraniec – reprezentantką w Wietnamie!

Niebawem w Wietnamie odbywa się konkurs piękności -Miss Wisdom World 2021. Jedyną reprezentantką Polski, która tam pojedzie będzie Roksana Oraniec z Ćmielowa z powiatu ostrowieckiego!

Kim jest Roksana Oraniec? Ile kandydatek brało udział w eliminacjach do konkursu w Wietnamie?

Roksana Oraniec to piękna 24-letnia kobieta i mieszkanka powiatu ostrowieckiego z Ćmielowa, która może się pochwalić wieloma tytułami w związku z udziałem w konkursach piękności  innych. Między innymi: tytuł I Wicemiss Supertalent of the World w Seulu (2017 r.), tytuł III Wicemiss Landscapes International w Kantonie (2019 r.) czy finalistka konkursu Miss Województwa Świętokrzyskiego (2016 r.)

Roksana Oraniec bez wygrała eliminację do konkursu w Wietnamie, pokonując tym samym resztę startujących dziewczyn. Łącznie kandydatek było 25. Warunkiem koniecznym, było posiadanie już jakiegoś tytułu w konkursie Miss, a jak wiadomo Pani Roksana, ma ich sporo i to nawet międzynarodowych.

Reprezentantka Polski ukończyła Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, a obecnie studiuje  na kierunku dyplomacji i stosunków międzynarodowych. Jej pasją nie jest tylko uczestnictwo w konkursach piękności, ale także modeling, aktorstwo oraz chodzenie po górach.