Będą hulajnogi w mieście!

Lubisz aktywność fizyczną? Już za kilka dni do naszego miasta wkraczają hulajnogi! To fantastyczna wiadomość dla fanów tej formy transportu. To również świetna propozycja na nadchodzącą wiosnę.

Mieszkańcy Ostrowca będą mogli skorzystać z możliwości wypożyczenia miejskich hulajnóg. Od 10 marca 2023 roku w naszym mieście udostępniona zostanie wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych. Użytkownicy hulajnóg będą korzystać z usług firmy Lime. Lokalna społeczność cieszy się z możliwości, która pojawi się w naszym mieście.

W naszym mieście dostępnych będzie do wypożyczenia około 150 do 200 sztuk hulajnóg elektrycznych. Urządzenia zlokalizowane będą w najróżniejszych miejscach w naszym mieście. Różnorodna lokalizacja ma na celu dotarcie do jak największej grupy odbiorców wskazanych usług.

W celu skorzystania z usługi konieczne będzie użytkowanie specjalnej aplikacji. Aplikacja wskaże najbliższe miejsce, w którym znajdują się wolne hulajnogi do wypożyczenia. Poza tym aplikacja jest również potrzebna do tego, aby za pomocą skanera zeskanować kod na hulajnodze i ostatecznie skorzystać z wskazanej usługi. Usługa będzie płatna.