XIII Świąteczno-Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego: Młodzi zawodnicy rywalizują na arenie

Zmagania młodych talentów tenisa stołowego dały początek XIII Świąteczno – Noworocznemu Turniejowi. W gronie uczestników znalazły się dzieci i młodzież, które rozgrywały mecze w trzech różnych kategoriach wiekowych. Kategorie te obejmowały uczniów szkół podstawowych urodzonych w 2011 roku i później, uczniów szkół podstawowych urodzonych w latach 2009-2010 oraz uczniów szkół ponadpodstawowych urodzonych w latach 2005-2008.

Turniej przyniósł zwycięstwo dla trzech młodych adeptów tenisa stołowego. Kurowski Miłosz z Skarżyska-Kamiennej zajął pierwsze miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych urodzonych w 2011 roku i później. Kolejne podium zajęli Mazan Bartosz z Kunowa, zwycięzca grupy wiekowej 2009-2010 oraz Krzemiński Jan z Janik, który triumfował w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych urodzonych w latach 2005-2008.

Rywalizacja odbywała się na głównej scenie Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na 8 stołach rozegrano łącznie 89 meczów. W turnieju wzięło udział 39 młodych zawodników, z czego najliczniej reprezentowana była najmłodsza kategoria wiekowa, na której do gry przystąpiło aż 29 osób.