Wielka gwiazda na Dniach Ostrowca 2021

Z pewnością mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, bardzo ucieszyła wiadomość, że na ostatni weekend sierpnia, zaplanowano Dni Ostrowca 2021.

Gmina razem z Miejskim Centrum Kultury, prowadzą rozmowy z różnymi wykonawcami, którzy mieliby wystąpić i celebrować wraz z mieszkańcami dni ich miasta. Od zawsze, gdy organizowana jest taka impreza, mieszkańców najbardziej ciekawi, jakie gwiazdy tym razem zostały zaproszone. Niewątpliwie i tym razem jest to najważniejsze pytanie.

Kto wystąpi?

Chodzą pogłoski, że na stadionie KSZO, na którym ma się odbyć impreza, zobaczymy – Roksanę Węgiel, która wygrała jedną z edycji programu – „The Voice Kids”.  Jednak trwają jeszcze rozmowy, co do występu tej wokalistki. Na razie pewną informacją jest to, że w ostatni dzień Dni Ostrowca 2021, przybędzie wielka gwiazda – Kayah!

Wszyscy znają te utwory!

Z pewnością wielu ucieszy ta wiadomość, bowiem Kayah, to bardzo popularna wokalistka, która raczy nas swoim pięknym wokalem i bardzo znanymi piosenkami od lat. Zapewne, zarówno starsze i młodsze pokolenie, zna choć kila piosenek, z jej szerokiego wachlarza utworów. Kayah znana jest między innymi z takich piosenek jak: „Prawy do lewego”, „Supermenka”, „Testosteron”, „Podatek od miłości”, „Dawaj w długą”, „Na językach”, „Byłam Różą”, Śpij kochanie, śpij, czy „Jestem kamieniem”. Ostatnio razem z Viki Gabor, która również wygrała jedną z edycji „The Voice Kids”, nagrała utwór „Ramię w ramię”. Wymieniać można by bez końca. Artystka nagrała 52 single, a podczas całej swojej kariery muzycznej, wydała 11 albumów. Są to między innymi: „Kayah”, „JakaJaKayah”, „Kayah i Bregović” albo świąteczny album – „Gdy pada śnieg”. Cztery ostatnie albumy, wydała we własnej wytwórni „Kayax”, w kolaboracji z EMI.

Warto dodać, że Kayah współpracowała z wieloma wspaniałymi artystami, takimi jak: Goran Bregović, Idan Raichel, Teofilo Chantre czy Cesaria Evora. Miała również przyjemność, nagrania utworu z raperem KęKę, z Karoliną Cichą oraz z zespołem Pectus.