Gdzie zorganizować wesele w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach?

Przygotowywania do ślubu i wesela to nie lada wyczyn. Narzeczonych czeka szereg, spraw organizacyjnych do załatwienia, by ich wymarzony, tak ważny dzień był wyjątkowy. Kiedy data w kościele, czy Urzędzie Stanu Cywilnego jest „zaklepana”, przychodzi czas na wybór sali weselnej, co nie jest takim prostym zadaniem. Postanowiliśmy przybliżyć Wam trochę niektóre lokale z Ostrowca i ich okolic.  Być może, choć trochę ułatwimy Wam ten ważny wybór.

Sale weselne w Ostrowcu i okolicach

Zajazd Orchidea –  ten piękny obiekt znajduje się pod adresem: Gołębiów 24A, Lipsko,w  woj. mazowieckim. Bezsprzecznie sala ta stwarza możliwość wyprawienia wesela na dużą skalę, ponieważ pomieści do 300 gości! Także nie musicie się ograniczać 🙂 Zajazd Orchidea, to bardzo duży obiekt, pięknie podświetlony, w przestronnym otoczeniu. Obiekt ten oferuje szereg dodatkowych atrakcji jak: budka fotograficzna, pokaz sztucznych ogni i wiele innych. Zaciekawieni? Koniecznie umówcie się na spotkanie!

Dwór Amelii – to cudowny zabytkowy Dwór, który znajdziecie pod adresem: Ruda Kościelna 57,  Ćmielów, w woj. świętokrzyskim. W tym miejscu, zorganizujecie wesele w cudownych okolicznościach przyrody, w ogrodzie Dworu, znaleźć można cudowną „Altanę Amelii”, w której w romantycznych okolicznościach, można złożyć przysięgę małżeńską.  Klimatycznie i gustownie urządzone wnętrza, z pewnością zauroczą nie tylko Was, ale wszystkich gości weselnych. Koniecznie sprawdźcie, czy są jeszcze wolne terminy!

Hotel Rudka – to lokal, który swą przestronną salą, zapewni miejsce 200 weselnikom. Ponadto jak sama nazwa mówi,  miejsce to zapewnia także możliwość noclegową. Pięknie oświetlone wnętrze i gustowne żyrandole sprawiają, ze klimat podczas wesela będzie magiczny. Umów się na spotkanie, by poznać szczegóły oferty weselnej!

Ośrodek wypoczynkowy Jodełka – to miesjsce jest niebanalne, niepowtarzalne i wyjątkowe pod każdym względem. Można zorganizować wesele w trzech możliwościach. Pierwsza z nich to zabawa w eleganckiej restauracji. Druga zaś to zabawa w plenerze, pod drewnianą wiatą, w stylu boho, trzecia z kolei to wesele między drzewami w namiocie, na skraju Parku Narodowego. Niebywałe możliwości, niespotykany klimat! Wybierzcie się w to miejsce by poznać je bliżej! Aaa i jest możliwość, ślubu Cywilnego w plenerze! Fantastycznie prawda? 🙂 Adres to: ul. Kielecka 3, Święta Katarzyna w woj. świętokrzyskim.

Od koloru do wyboru! 🙂