Gdzie zjeść coś smacznego w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Jak w wielu miastach, tak i w Ostrowcu jest mnóstwo propozycji gastronomicznych, zarówno na słono jak i na słodko. Korzystamy z nich kiedy wychodzimy ze znajomymi na kolację czy na rodzinną kawę z deserem w niedzielne popołudnie. Przedstawiamy Wam zatem kilka z wielu propozycji gastronomicznych Ostrowca.

Gdzie zjeść coś smacznego w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Restauracja Szafran – to bardzo przytulna i klimatyczna restauracja, która latem ugościć Was może również w ogródku. Restauracja ta, proponuje kuchnię nowoczesną, europejską oraz orientalną – zarówno na miejscu jak i na wynos. Możesz tu przyjść na brunch, obiad albo kolację. Dostępne są także dania wegańskie, co jest bardzo dużym atutem restauracji. Lokalizacja ta jest przyjazna dzieciom, ponieważ znajduje się tu odpowiedni kącik. Miejsce to znajdziesz przy ulicy Denkowskiej 28.

Coffeinca – to przemiła stylowa kawiarnia, która przyciąga nie tylko cudownym aromatem kawy ale także, pysznym ciastem. Zjeść można tu między innymi pyszne pączki czy bezę z owocami. W chłodniejsze dni, napijesz się także pysznej herbaty z miodem. Kawiarnię tę, możecie znaleźć pod adresem: Polna 27/4L.

Restauracja A propos – Bardzo piękna i klimatyczna restauracja, w której uraczycie się Państwo kuchnią polską np. pierogi, ale także włoską, czyli makarony i pizze.  Tych ostatnich jest aż kilkadziesiąt rodzajów. Możliwość zamówienia pizzy, także na dowóz. Miejsce to znajdziecie pod adresem: ulica Sienkiewicza 77.