To były piękne Dni Ostrowca Świętokrzyskiego

Jest już wrzesień, nieubłaganie zbliża się jesień. Nadchodzą coraz chłodniejsze dni, ale ostatni weekend sierpnia był naprawdę „gorący”. Bowiem odbyły się kolejne Dni Ostrowca Świętokrzyskiego!

Kto wystąpił? Jakie były atrakcje?

Dokładnie 28 oraz 29 sierpnia, odbyły się Dni Ostrowca Świętokrzyskiego. Miejscem wydarzeń był Stadion Miejski przy ulicy Świętokrzyskiej. To zdecydowanie ważne wydarzenie i wiele atrakcji dla miasta i mieszkańców! Tego roku na scenie pojawili się jak zwykle i przede wszystkim lokalni wokaliści i wykonawcy. Głównymi gwiazdami byli: Kayah, Paluch oraz Roxie Węgiel.

Kim są Kayah, Paluch i Roxie Węgiel?

Kayah to jedna z najbardziej popularnych piosenkarek w Kraju. Urodziła się w Warszawie w 1967 roku. Znane tytuły utworów można by wymieniać bez końca. Są to między innymi: „Na językach”, „Prawy do lewego”, „Śpij kochanie, śpij”, „Córeczko”, „Kamień”, „Liść”, „Testosteron”. Ostatnim hitem, który śpiewa wraz z Viki Gabor jest utwór „Ramię w ramię”.

Paluch to jeden z popularnych raperów. Urodził się w Poznaniu w 1985 roku. Na swoim koncie ma wiele znanych albumów. Między innymi są to: „Bezgranicznie oddany”, „Ostatni krzyk osiedla”, „Czerwony dywan”, czy „Niebo”.

Roxie Węgiel, to młoda Polska wokalistka, która zasłynęła w programie „The Voice Kids”. Może pochwalić się takimi utworami jak: „Anyone I Want to be”, „Dobrze jest,  jak jest”, czy jeden z najnowszych –  „Korona”.

A Wy? Jak bawiliście się na Dniach Ostrowca Świętokrzyskiego 2021 ?!