Co będzie się działo w trakcie kolejnego finału WOŚP w Ostrowcu?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy cieszy się ogromną popularnością. Jest to jedno z największych wydarzeń, które odbywa się na terenie całego kraju. We wszystkich większych i mniejszych miastach pojawią się wolontariusze z puszkami i czerwonymi naklejkami w kształcie serduszka. Nie inaczej będzie w tym roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Już w najbliższą niedzielę 30 stycznia na ulice miasta wyjdzie 300 wolontariuszy.

Park Miejski

Oczywiście wolontariusze z puszkami to nie wszystko, czego możemy spodziewać się w niedzielę. W Parku Miejskim odbędzie się bieg “Policz się z cukrzycą”. Oprócz tego zobaczyć będzie morsowanie. Jeszcze nie wiadomo w jakiej formie ono się odbędzie, pewne jest jedynie to, że nie morsy nie będą pływać w parkowym stawie.

Ostrowiecki Browar Kultury

Na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury będą odbywać się koncerty. Na scenie zobaczymy artystów, którzy wykonują muzykę z niemal każdego gatunku muzycznego. Będzie można usłyszeć polskich raperów i zespół Pandora. Oprócz tego na scenie pojawi się zespół taneczny Akademia Dance. Później usłyszeć będziemy mogli trochę tanecznej muzyki, ponieważ pojawi się zespół disco-folkowy Koliber. Ostatnią gwiazdą będzie kapela góralska Zbóje. Tradycyjnie o 20:00 oglądać będziemy mogli pokaz fajerwerków, czyli coroczne “Światełko do nieba”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w przygotowanych wydarzeniach. Oprócz tego zachęcamy do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pamiętajcie, że nie musicie wrzucać pieniędzy do tradycyjnych puszek. Możecie wpłacać środki poprzez e-skarbonki i brać udział w licytacjach!