Dni Ostrowca już w ten weekend!

W ostatni weekend wakacji na mieszkańców Ostrowca czeka prawdziwe święto. 27 i 28 sierpnia trwać będą Dni Ostrowca, na których usłyszymy wspaniałą muzykę, ale czekają na nas również inne atrakcje.

Sobotnia część Dni Ostrowca

Impreza rozpocznie się na Miejskim Stadionie KSZO o godzinie 15:00. Na najmłodszych będzie czekać kolorowy plac zabaw. Pierwsze koncerty zaplanowane są na godzinę 16, a na scenie pojawią się młodzi wokaliści i tancerze z Ostrowca. Godzinę później zobaczymy Maryland, następnie Fever. O 19:30 wystąpi gwiazda wieczoru, czyli Sylwia Grzeszczak znana z takich przebojów jak „Małe rzeczy” czy „Sen o przyszłości”.

Drugi dzień Dni Ostrowca

W drugi i ostatni dzień ostrowieckiego święta rozpocznie się o 15:00 prezentacją instytucji miejskich i tak jak w poprzedni dzień, do dyspozycji dzieci będzie kolorowy plac zabaw. Na niedzielę zaplanowano trzy koncerty. Najpierw o 17:00 wystąpi Bryska, młoda artystka prezentująca muzykę z gatunku indie pop, która swoją debiutancką płytę wydała w zeszłym roku. Następnie na scenie pojawi się pochodzący z Ostrowca AzP. Na zakończenie imprezy swoją twórczość zaprezentuje Kali, znany w kraju raper.