Dzień babci i dziadka w styczniu

Przed nami dzień babci i dziadka. Święto babci dokładnie obchodzone jest dnia 21 stycznia, natomiast dzień dziadka 22 stycznia. To szczególny czas kiedy wnuczęta i dzieci wyrażają wdzięczność za okazane wychowanie i wszelką pomoc dla swoich dziadków. Jest to również okazja do tego, aby zrobić swoim najbliższym miłą niespodziankę.

Można również skorzystać z propozycji jakie przygotowują na ten czas różne placówki kultury. Miejskie Centrum Kultury w naszym mieście postanowiło zorganizować zajęcia pt. „ Interaktywne Łamigłówki dla dziadka i wnuczki”. Wydarzenie odbędzie się dnia 21 stycznia, w godzinach 10:00-13:00, a także między 14:00-17:00. Zajęcia zrealizowane zostaną w Galerii Fotografii Miejskiego Centrum Kultury.  Warto zaznaczyć, że wejście do galerii znajduje się od ulicy Wardyńskiego.

Udział w zajęciach jest płatny i kosztuje symboliczne 10 zł od pary. Można łączyć się w pary babcia i wnuczek lub dziadek i wnuczek. Niestety obowiązują zapisy, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. W tym celu należy skontaktować się z Ostrowieckim Browarem Kultury.