Baśnioterapia według Dominiki Ostałowskiej

Na początku lutego w Ostrowieckim Browarze Kultury odbędzie się wydarzenie pt. „Baśnioterapia”. Będzie to niezwykłe i pełne magii wydarzenie w wykonaniu aktorki Dominiki Ostałowskiej. Pani Dominika zaprezentuje wybrane baśnie we własnej interpretacji. Publiczność usłyszy słowo pisane, a także wyśpiewane. Wydarzenie odbędzie się 7 lutego, o godzinie 11:00.

Trzeba przyznać, że pomysł jest naprawdę wyjątkowy. Baśnie od zawsze poruszały ludzkie serca oraz rozwijały wyobraźnię człowieka. Pomagają też wytłumaczyć to co trudne i czego nie da się wytłumaczyć w prosty sposób. Bajki i baśnie pomagają też w zrozumieniu siebie oraz postaw innych ludzi. Podczas wydarzenia aktorka nawiąże do takich bajek jak „Jaś i Małgosia”, „Czerwony kapturek”, „Śpiąca Królewna”, „Kopciuszek”, „Brzydkie Kaczątko”.

Wejście na wydarzenie jest biletowane i kosztuje zaledwie 10 zł. Bilety będzie można zakupić w kasie kina Etiuda. Bilety będą w sprzedaży od 1 lutego. Można również dokonywać rezerwacji indywidualnych dzwoniąc pod numer telefonu 41 247 64 19.