Pączki w tłuszczu na Walentynki

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na to jak spędzić wieczór walentynkowy to wybierz się na koncert zespołu „Pączki w tłuszczu”.  Koncert odbędzie się 14 lutego w Miejskim Centrum Kultury. Start koncertu zaplanowano na godzinę 19:00. Koncert odbędzie się w sali wielofunkcyjnej OBK. Wejście na wydarzenie jest biletowane i kosztuje 50 zł. Bilety można nabyć w kasie kina już od 7 lutego 2023 roku. Można również dokonać rezerwacji dzwoniąc pod numer telefonu 41 247 64 19.

Zespół tworzą Tomasz Karolak oraz Bartek Miecznikowski.  Tomasz Karolak to dyrektor teatru IMKA, aktor, muzyk, showman. Aktor był również jurorem programu „Jak oni śpiewają”. Znany jest z głównych ról w kultowych serialach telewizyjnych. Ma grono fanów w całej Polsce. Z kolei Bartek Miecznikowski gra na gitarze, komponuje utwory. Współpracuje z licznymi znanymi na polskim rynku gwiazdami muzycznymi.

W trakcie koncertu zostaną wykonane piosenki o tematyce miłości, piosenki z serialu „39 i pół”, a także „Rodzinka.pl”. Koncert zostanie wykonany w formie akustycznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kochają dawkę pozytywnego humoru. Obecność pana Tomasza Karolaka to gwarancja pozytywnej dawki energii.