Co na prezent na Walentynki?

Już w przyszłym miesiącu odbędą się Walentynki. To czas zakochanych, w którym partnerzy obdarowują się prezentami w celu wyrażenia wzajemnej miłości, sympatii, podziękowania za partnerstwo. W tym okresie zauważalne są liczne wystawy sklepowe z serduszkami, które mają zachęcić do zakupu specjalnego prezentu. Co w takim razie kupić? Wielu pewnie głowi się i troi!

Nasza redakcja rekomenduje takie prezenty jak np. bukiet kwiatów. Powinniśmy zadbać o kolor kwiatów. Czerwone kwiaty symbolizują miłość. Z kolei białe kwiaty to niewinność i dobre zamiary. Różowe kwiaty mówią o sympatii, z kolei żółte kojarzone są zazwyczaj z przyjaźnią. To bukietu kwiatów dobrą propozycją będą też czekoladki lub romantyczne karteczki.

Warto w tym czasie wybrać się na ciekawe inicjatywy związane ze sztuką. Koniecznie sprawdź ofertę lokalnego domu kultury. Wasza ukochana połówka z pewnością ucieszy się z wyjścia na koncert, do teatru, do kina na seans filmowy. Rozważ również przepyszną kolację we dwoje z dobrym winem!