Koncert Macieja Zakościelnego w Miejskiej Bibliotece Publicznej jako forma podziękowania dla czytelników

Dziś, 14 grudnia, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się koncert, którego gwiazdą będzie Maciej Zakościelny – znany aktor filmowy oraz teatralny. Wydarzenie planowane jest na godzinę 18:00. Występ aktora to gest wdzięczności skierowany do wszystkich osób angażujących się w działania naszej biblioteki i promowanie czytelnictwa – wyjaśnia Paweł Górniak, dyrektor placówki. Wyjątkowe zaproszenia na to spotkanie z muzyką otrzymały osoby najbardziej zaangażowane.

W interpretacji Pawła Górniaka, dyrektora biblioteki, aktorzy jak Maciej Zakościelny mają niewątpliwy talent muzyczny, który potrafi przyćmić ich aktorskie osiągnięcia. Dyrektor ma nadzieję, że Maciej udowodni swój muzyczny talent podczas dzisiejszego koncertu. Biblioteka ma tradycję kończenia roku koncertem jako formą podziękowania dla swoich czytelników, ale nie tylko – dodaje Górniak.

Maciej Zakościelny to uznany aktor teatralny i filmowy, znany z roli w filmie „Tylko mnie kochaj”, a także z udziału w popularnych serialach, takich jak „Plebania” czy „Czas honoru”. Zakościelny jest również absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej. Oprócz śpiewu, podczas koncertu aktor zaprezentuje swoje umiejętności gry na skrzypcach, co zapewne będzie nie lada gratką dla gości.