Sprawdź jakie psy czekają na adopcję w ostrowieckim schronisku cz.2

Ostatnio przedstawiliśmy Wam kilka psów, które czekają na adopcję w ostrowieckim schronisku. Z racji, że w Ostrowcu na swój dom czeka więcej psiaków, to dzisiaj 2 część tego tekstu. Zapraszamy.

Witek

Ma trochę ponad 2 lata i uwielbia jak drapie się go za uszkiem. Jest grzeczny i spokojny, nie potrzebuje ogromnej ilości ruchu. Tego typu piesek idealnie sprawdzi się jako codzienny towarzysz odpoczynku na kanapie. Potrzebujesz przyjaciela na dobre i na złe? Witek będzie idealnym kompanem!

Trolek

Około 8-letni psiak idealny. Kocha kontakt z człowiekiem, jest bardzo chętny do współpracy. Grzecznie chodzi na smyczy i bez niej, uwielbia być głaskany, Trolek to pies, który doskonale sprawdzi się jako kanapowy przytulacz. Chcesz dać dom Trolkowi? Zadzwoń do schroniska i umów się na wizytę!

Biguś

Ma 6 lat i jest średniej wielkości pieskiem. Uwielbia mieć towarzystwo i czuje się niepewnie, gdy zostaje sam. Ma też ogromną ilość energii, więc przyszły opiekun powinien zapewniać mu sporo ruchu. Biguś nie ma problemu z innymi psami, kocha być głaskany i przytula się jak tylko może. Nie radzi sobie w schronisku i bardzo potrzebuje swojego domu i człowieka. Może to właśnie Ty podarujesz dom Bigusiowi?

Wezyr

Około 9-letni psiak, który kocha kontakt z człowiekiem. Jest to jeden z tych psów, które mogą być głaskane całymi dniami i nigdy nie mają dość. Umie chodzić ładnie na smyczy i chętnie uczy się podstawowych komend. Kto podaruje Wezyrowi dom?

Polar

Ma trochę ponad rok i jest pełnym energii psem. Początkowo bał się człowieka, ale szybko udało mu się zaufać i teraz nie ma śladu po kulącym się ogonie. Przyszły opiekun musi być świadomy, że Polar nie umie jeszcze ładnie chodzić na smyczy, więc konieczna będzie duża ilość ćwiczeń. Jest to jednak młody pies, który chętnie współpracuje i na pewno szybko nauczy się zasad, które będą panowały w nowym domu. Może to właśnie Ty weźmiesz ze sobą Polara?

Dionizy

Starszy 10-letni psiak, który sporo waży. Jest bardzo przyjacielski i uwielbia jak ktoś go głaszcze. Umie chodzić na smyczy, ale ze względu na wiek nie potrzebuje tego ruchu tak dużo. Dionizy szuka spokojnego domu, w którym spędzi swoją psią emeryturę. Może to Ty możesz spełnić jego marzenie?

Kosmo

1,5-roczny psiak, który uwielbia przytulać się i być głaskany. Jest to piesek lękliwy, który boi się smyczy, więc konieczna będzie długa i cierpliwa praca z nim. Nie boi się ludzi ani innych psów. Kto podaruje dom temu miłemu czarnuszkowi?

Jeden komentarz w temacie “Sprawdź jakie psy czekają na adopcję w ostrowieckim schronisku cz.2

  1. Niech inne psy mi wybaczą, ale wpadł mi do „oka” pies o imieniu Polar, który wydaje się być bardzo sympatyczny.

Comments are closed.