Ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu – dowiedz się więcej o strefie 21

Mieszkacie w Ostrowcu, albo wybieracie się do niego w najbliższym czasie i nie wiecie jak zaplanować sobie wolny dzień? Idealnie się składa, ponieważ dziś przygotowaliśmy dla Was kilka informacji na temat strefy 21!

Adrenalina przede wszystkim

Jeśli lubicie sporty ekstremalne, adrenalinę i aktywne spędzanie czasu, to strefa 21 będzie dla Was doskonałym miejscem. To właśnie tam znajdziecie takie atrakcje jak paintball, jazdę na quadach albo rurowcami, strzelanie z broni, wiatrówki i łuków. Każdy fan dobrej zbawy znajdzie tam coś dla siebie.

Indywidualnie i grupowo

Jeśli marzy Wam się gra w paintballa to lepiej wybierzcie się tam większą grupą znajomych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w Strefie 21 pojawić się indywidualnie i postrzelać z broni, albo przejechać się quadem. Koniecznie pomyślcie o tym miejscu jeśli kochacie ogniska w gwieździste noce. To również ma Wam do zaproponowania strefa 21. Zimą możecie również umówić się na kulig. Będzie to doskonała propozycja na spędzenie wolnego dnia.

Wieczór kawalerski albo integracja

To przede wszystkim podczas tych dwóch wydarzeń najczęściej w strefie 21 pojawiają się grupy znajomych. Nie ma nic lepszego na integrację niż gra zespołowa, gdzie jest jakiś cel do osiągnięcia. Paintball albo strzelanie z broni podczas wieczoru kawalerskiego może wydawać się przeżytkiem, ale dalej cieszy się ogromną popularnością.

Koniecznie sprawdźcie czym jest strefa 21 i co jeszcze ma Wam do zaoferowania!