Planujesz wyjazd do Ostrowca? Sprawdź w jakich hotelach warto się zatrzymać!

W dobie takich portali jak booking albo airbnb mogłoby się wydawać, że znalezienie hotelu nie jest żadnym wyzwaniem. Wpisujemy miasto, do którego chcemy pojechać, ilość osób i interesujące nas daty, a system sam pokazuje nam gdzie w tym okresie są wolne miejsca. Nie trzeba dzwonić do recepcji, pytać się czy są wolne pokoje albo stresować się, że nie ma się pewnego noclegu. Zdarzają się jednak sytuacje, że jesteśmy rozczarowani ze standardu, jaki jest w hotelu, śniadanie jest niedobre, albo co gorsza, musimy za coś dopłacić, bo było napisane gdzieś małym druczkiem. Warto jest więc zawsze sprawdzić opinie, albo pojechać do zaufanego miejsca. Dzisiaj przedstawimy Wam kilka propozycji fajnych hoteli i apartamentów w Ostrowcu.

Hotel RED

Jest to 3-gwiazdkowy hotel położony w otoczeniu drzew i niedaleko rzeki. Dzięki temu nie będziecie rozczarowani widokiem z tarasu. W każdym pokoju znajdziecie prywatna łazienkę i lodówkę. Na miejscu jest też restauracja, więc spokojnie zjecie śniadanie, obiad i kolację, bez poszukiwania odpowiedniego miejsca w mieście. Nie będzie rozczarowani pobytem w tym miejscu.

Hotel Pałac Tarnowskich

To miejsce spodoba się wszystkim fanom zamków, pałaców i eleganckich wnętrz. Ten 3-gwiazdkowy hotel sprawi, że poczujecie się jak mieszkaniec zamku. Dodatkowo budynek otoczony jest prywatnym parkiem, więc spodoba się wszystkim fanom zieleni. Co ciekawe, w tym Pałacu możecie spać również ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi!

Hotel Accademia

Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą być jak najbliżej centrum miasta. Nie jest to najbardziej luksusowy hotel w Ostrowcu, ale będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania i spacerowania po mieście. Znajdziecie w nim to, co potrzebne – prywatną łazienkę i telewizor. Rano możecie liczyć też na śniadanie w formie bufetu.