Sylwia Grzeszczak zaśpiewa w Ostrowcu

Pod koniec wakacji odbędą się Dni Ostrowca. W roli gwiazdy eventu została zapowiedziana znana w Polsce piosenkarka i autorka tekstów, Sylwia Grzeszczak. Jeszcze w 2019 roku Dni Ostrowca odbywały się w czerwcu, ale od pewnego czasu zostały połączone z pożegnaniem wakacji, dlatego teraz odbywają się w ostatni weekend sierpnia na stadionie miejskim, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywa drużyna piłkarska KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Platynowe płyty

Sylwia Grzeszczak wypuściła wiele hitów, piosenek, który rozbrzmiewały w każdym domu. Jej albumy: „Sen o przyszłości” i „Komponując siebie” osiągnęły status potrójnie platynowej płyty, a album „Tamta dziewczyna”- podwójnie platynowej. Sen o przyszłości był najczęściej kupowaną płytą w kraju.

Wiele jej singlów stawało się przebojami, które zajmowały pierwsze miejsca na liście AirPlay, czyli najczęściej granych utworów w polskich radiach.

Gwiazdy Dni Ostrowca

Dni Ostrowca każdego roku przyciągają krajowe gwiazdy sceny rozrywkowej. W zeszłym roku do świętokrzyskiego miasta przyjechali Roksana Węgiel, Paluch, a na zakończenie wystąpiła Kayah, jeszcze wcześniej występowali tutaj Ania Dąbrowska, Enej czy Papa D.