Znamy Miss Ostrowca!

Miss Ostrowca 2022 została Patrycja Mossakowska. Przed dziewczyną stoją teraz duże możliwości!

Trzeba przyznać, że konkursy piękności cieszą się w naszym kraju dużą popularnością! Również w naszym Ostrowcu zorganizowany został konkurs na Miss Ostrowca. W tego typu konkursach brany jest pod uwagę wygląd uczestniczek, a także talenty i zdolności. Miss powinna być także obeznana, oczytana i posiadać kulturę słowa. Taka z pewnością jest Patrycja Mossakowska, która zdobyła tytuł Miss Ostrowca!

Konkurs zrealizowany został w Ostrowieckim Browarze Kultury. Laureatka zdobyła tytuł Miss Ostrowca świętokrzyskiego oraz Powiatu Ostrowieckiego. Tuż za nią tytuł pierwszej Wicemiss oraz Miss Foto zdobyła Julia Niwicka, tytuł  drugiej Wicemiss oraz Miss Publiczności powędrował do Ewy Kotarby, Patrycja Burtan zdobyła tytuł trzeciej Wicemisss, a Angela Bajson tytuł Miss Foto.

Wszystkie dziewczyny zachwycały urodą oraz wdziękiem. Zdobywczyni tytułu Miss Ostrowca jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego nr III w Ostrowcu Świętokrzyskim. Aktualnie uczęszcza do ostatniej klasy i w nowym roku będzie zdawała maturę.