Parki zabaw dla dzieci w Ostrowcu

Wiosna w pełni! Sprawdź, gdzie warto zabrać swoje dziecko, aby pobawiło się na świeżym powietrzu. W naszym mieście istnieje kilka parków zabaw, które są bardzo atrakcyjne.

W Ostrowcu znajduje się popularny Park Bajka, który oferuje wiele atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Znajdują się tutaj huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie. To jedno z ulubionych miejsc, gdzie dzieci z naszego miasta mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Kolejnym miejscem, gdzie dzieci mogą się pobawić jest Park Kultury i Wypoczynku „Syberka”. Wskazany park również oferuje wiele możliwości. Znajduje się tutaj mini-zoo, z różnymi zwierzętami!

Na uwagę zasługuje także Park im. Janusza Korczaka. Ten park położony jest w centrum Ostrowca i stanowi popularne miejsce rekreacji dla mieszkańców, w tym dla dzieci. Znajduje się tam duży plac zabaw, na którym dzieci mogą się bawić na zjeżdżalniach, huśtawkach i w innych atrakcjach. Z kolei nad rzeką Kamienną znajduje się Park Rekreacyjno-Sportowy „Lidia”. Tutaj dzieci i młodzież mają do dyspozycji duży plac zabaw, ścieżki rowerowe, boiska sportowe oraz miejsca na piknik!