Triumf Oldbojów KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w mistrzostwach województwa

Oldboje KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zdobyli tytuł mistrza województwa, pokonując na swojej drodze liczne drużyny. Zespół ten składał się z wielu utalentowanych piłkarzy, wśród których znaleźli się tak wybitne postacie jak Andrzej Kobylański, olimpijczyk z Barcelony z 1992 roku, i Marcin Wróbel, długoletni zawodnik oraz trener tej drużyny. Na boisku pojawił się także Tomasz Żelazowski, były znakomity napastnik, a bramki strzegł Tomasz Dymanowski, obecny szkoleniowiec Wisły Sandomierz.

Walka o pozostałe miejsca na podium była niesamowicie emocjonująca. Drużynami, które udało się zdobyć je po zaciętej rywalizacji, były Star Starachowice oraz AKS Busko-Zdrój.

Spotkania bezpośrednie dostarczyły kibicom wiele emocji. Oldboje KSZO Otrowiec Świętokrzyski pokonali Star Starachowice aż 8:1, natomiast z AKS Busko-Zdrój zremisowali 0:0. Z kolei drużyna Staru Starachowice mogła się pochwalić zwycięstwem nad AKS Busko-Zdrój, pokonując rywala 1:0.

Po zakończeniu rywalizacji drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Wręczenie nagród odbyło się w trakcie przerwy finału Chemar Rurociągi Pucharu Polski, podczas którego Star Starachowice wygrał konkurs rzutów karnych z Czarnymi Połaniec.